Představujeme Vám služby našeho partnera - splečnosti Direct Fidoo, a. s.

 

Co je Fidoo?

Fidoo je nástroj, který se skládá z mobilní nebo webové aplikace a karty. To je obecná definice, ale s čím konkrétně budete ve Fidoo pracovat vy, jako účetní?

 

 

Webová aplikace bude váš rajón, kterou navíc můžete napojit na svůj účetní systém. Karty a mobilní aplikaci pak budou používat vaši klienti nebo kolegové, a všechny výdaje tak budou hezky automaticky putovat přímo k vám. Ale pojďme pěkně popořádku…

Proč jako účetní používat Fidoo

Fidoo vám zjednodušuje pracovní život tím, že se snaží vaši firmu/vás zbavit papírování. Pro vás jako účetní je Fidoo nástroj, který zefektivňuje určitou část vaší práce – sběr a zpracování vstupů pro účetnictví. Ale vy, jako účetní, určujete, jak má všechno fungovat k vaší spokojenosti. Veškeré podklady k vám budou přicházet samy automaticky, průběžně jak vznikají, vždy stejným způsobem.

 

Navíc snadno dostanete data z Fidoo do vašeho účetního systému

Transakce, výdaje, cesťáky, podklady pro mzdy… To vše a mnohem více je možné automaticky dostat do vašeho účetnictví. Vaše práce s Fidoo tak bude ještě efektivnější.

Jsou dva způsoby, jak to udělat:

1)    Automatický přenos přes API – tady je potřebné zapojení kolegy z IT.

2)    Pomocí exportu z Fidoo a následného importu do vašeho účetního sytému.

 

Jak je to s digitalizací a archivací dokladů?

Bát se rozhodně nemusíte, vše máme pod kontrolou podle platné legislativy. A pokud vás zajímá, jestli účtenky stačí opravdu jenom digitální i s ohledem na požadavky státu, tak ano, když se jejich digitalizace dělá správně. Právě z tohoto důvodu jsme pro vás veškeré důležité informace na toto téma shromáždili k nám na web.

 

Co se tedy změní, když začnete Fidoo používat?

  • Už nemusíte uhánět kolegy/klienty, aby dodali účtenky a donekonečna opisovat údaje z účtenek a výpisů.
  • Není potřeba hlídat a aktualizovat excely pro výpočet cesťáků.
  • Měsíční uzávěrku zvládnete bez stresu i bez nutnosti pravidelné dávky prášků.
  • Máte jistotu, že všechny digitální účtenky můžete bez problémů doložit i finančnímu úřadu.

A uleví se nejen vám, ale i vašim kolegům.

 

 

Změn se se zavedením Fidoo bát nemusíte, připravili jsme pro vás totiž naši bezpapírovou akademii, kde se dozvíte všechny potřebné informace. Zavedení Fidoo a následné fungování vám tak půjde jedna báseň.

Navíc pro vás máme jako člena KCÚ výhody. Vypadá to, že by vám Fidoo s vaší účetní agendou dost pomohlo a máte o něj zájem? Už se moc těšíme.

Skočit na začátek