Firma KIT a software od firmy BMD

Jaké služby poskytujeme?

Budeme Vaším výhradním partnerem pro implementaci softwaru BMD v mnoha oborech podnikání. V každém z nich je důležité naplánovat implementaci do posledního detailu a věnovat dostatek času vstupním analýzám. Fungujeme jako vnitropodnikový systém pro malé firmy i firmy s několika evropskými pobočkami.

Digitální kancelář od BMD

Po kompletní digitalizace Vaší kanceláře získáte dokonalý přehled o všech interních procesech. Všechny moduly v BMD jsou propojené s archivem a není potřeba hledat dokumenty v šanonech. Díky modulu evidence výkonů budete mít přehled o ziskovosti jednotlivých klientů.

Nesporným přínosem BMD je možnost reportingu a sledování ziskovosti. A i když se to zpočátku zdá jako dřina a práce navíc, přínosy a úspory, které digitální agenda přinese jsou nepopiratelné.  

Ekonomický podnikový informační systém

Každé podnikání přináší úskalí. Ve většině případů se jedná o účetnictví nebo právě o oblast daňového poradenství, speciálního softwaru, nebo jiných informačních systémů. Abychom to všechno mohli spojit v jeden celek, který bude správně fungovat, pak se většinou musíme obrátit na odborná pracoviště. Jedním z nich je i naše společnost.

A přesně tohle KIT s.r.o. nabízí

Podniková ekonomika je poměrně složité téma, ale s naší pomocí to jistě společnými silami zvládneme na jedničku s hvězdičkou.

Skočit na začátek