Účetní musí být neustále online. Proto je tu náš partner iPodnik cloud

 

iPodnik cloud je více jak s 10letou tradicí 1 na trhu v oblasti hostování účetních aplikací a zajišťování firemních komunikačních nástrojů. Rozumíme konkrétním požadavkům a vše stavíme na míru. Více jak 2500 spokojených zákazníků je důkazem, že naši práci děláme zodpovědně a dobře. Tak dobře, že naše nabídky jsou vždy bez závazku.

 

 

Pohoda v cloudu

Nejpoužívanější účetní ekonomický systém v ČR a SR díky našemu cloudu můžete používat efektivně odkudkoli a z libovolného zařízení. Navíc získáte výhody, které náš cloud nabízí. Tím je například bezplatná podpora 24/7, zálohování dat 90 dní, migrace na cloud zdarma, aktualizace licencí bez starostí. Vše v komunikaci s týmem specialistů, kteří vám server nastaví přesně na míru.

Bezpečná a standardizovaná komunikace Microsoft 365

V rámci firemní komunikaci nabízíme osvědčenou platformu Microsoft 365. S ní získáte perfektní zabezpečení, maximální využití vaší domény v rámci emailové komunikaci. Veškeré dokumenty naleznete kdykoli online z libovolného zařízení a libovolný dokument snadno nasdílíte jen určeným pracovníkům, kteří mají s dokumentem pracovat. Efektivní a rychlá komunikace, díky níž můžete ušetřit až 50 % času.

Perfektní analýza dat – Power BI

Říká se, že „Co neměříte, neřídíte“. Abyste se však v datech vyznali a měli přehledný report odkudkoli, nabízíme našim zákazníkům Power BI. Výkonné řešení Microsoft, které vám nabídne potřebný nadhled a data pro další rozhodování ve firmě. Pro nastavení investic, perfektní nastavení a kontrolu KPI a mnoho dalšího. Každý vidí během chvilky jen to, co potřebuje. S Power BI dejte sbohem vytváření grafů a tabulek z neaktuálních dat. 

Každé řešení na míru

V rámci nabídky řešení na míru, platíte jen to, co potřebujete. Daří se vám? Rostete? Váš cloud poroste s vámi.

 

Přesvědčte se sami.

www.ipodnik.cz

Skočit na začátek