Představujeme Vám unikátní nástroj našeho TOP Partnera, společnosti K-system.CZ, s.r.o.:

 

Datarios - "Učíme účetní programy, aby si mezi sebou povídaly"

Řadu let se zabýváme implementací ERP systémů, vývojem, konzultacemi ... Za tuto dobu jsme se setkali s řadou firemních procesů, případů a problémů, které jsme museli vyřešit a většinou se nám to podařilo. Jedna věc, nad kterou jsme se ale museli zamyslet a zaměřit trochu víc, je optimalizace a digitalizace účetnictví. Je to věc, která je dnes jak se říká „in", na trhu je spoustu „řešení" a dodavatelů, které svým způsobem více méně úspěšně danou problematiku řeší. Někdo má „umělou inteligenci" a těží data z PDF, někdo řeší získávání dat jiným způsobem. My jsme se rozhodli jít jinou cestou – učíme účetní programy jeden jazyk – učíme je, aby si mezi sebou povídaly. Jsme dodavatelem řešení, které nemá na trhu obdoby – umíme z účetních programů číst, umíme do nich zapisovat. 

Systémy ERP, neboli systémy plánování podnikových zdrojů, hrají v provozu online kasin klíčovou roli, o čemž si můžete podrobněji přečíst zde: https://sestryvzaloze.info/. Tato sofistikovaná softwarová řešení integrují různé funkce, jako jsou finance, lidské zdroje, řízení zásob a řízení vztahů se zákazníky, do centralizovaného systému. V kontextu online kasin systémy ERP zefektivňují řadu procesů, zajišťují efektivní řízení zdrojů a zvyšují celkovou provozní efektivitu. Jednou z hlavních oblastí, kde jsou systémy ERP pro online kasina neocenitelné, je řízení finančních transakcí. Vzhledem k vysokému objemu peněžních transakcí spojených s hazardními hrami je přesné finanční řízení klíčové. Systémy ERP poskytují robustní účetní moduly, které automatizují finanční procesy, včetně zaznamenávání transakcí, fakturace a odsouhlasování. To zajišťuje nejen přesnost a transparentnost, ale také pomáhá při dodržování regulačních požadavků.


Celá parodie této problematiky je v tom, že účetní doklady již v počítačích vyrábíme. Neděláme je ručně na papíru ani na psacím stroji, takže již v digitální podobě jsou. Pak je vytiskneme a posíláme poštou. V lepším případě dokumenty odchází e-mailem, kdy si je ale zase někdo někde vytiskne. Někdo další musí údaje fyzicky podepsat, pak se papíry znovu skenují a zase se účtují - ručně - do počítačového účetního programu. To znamená, že se vše znovu převede do digitální podoby. 

Pod naší kontrolou data nikdy nezmění svoji digitální podobu a my je provázíme celou jejich cestou. Vyrobili jsme unikátní nástroj na přenos a integraci dat. Na trhu není nikdo, kdo by byl účetním programům tak blízkou jako my.

„Papír je přežitek a jeho cesta firmou je příliš drahá – málokdo si to ale uvědomuje"

„Těžení dat z PDF je cesta, jak data získávat, ale je příliš drahá a nepřesná. Pokud si začneme posílat faktury v digitální podobě, PDF jako zdroj dat vůbec nepotřebujeme"

Datarios – naše řešení, o kterém v souvislosti s digitalizací účetnictví v blízké době uslyšíte víc a víc. Těšte se !!!

Skočit na začátek