Novinky

< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5...45 | 46 |

Strana 1 z 46, zobrazeno 20 záznamů z celkových 920, záznamy 1 až 20

14. 6. 2019 — Nabídka zaměstnání

Společnost Grishko Dance s.r.o. hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pracovní pozici finanční/ho účetní/ho na HPP

12. 6. 2019 — Nabídka zaměstnání

Společnost VANS CENTRE s.r.o., největší autobazar užitkových vozidel v ČR na Praze 10, hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pracovní pozici samostatný/á účetní

4. 6. 2019 — Účetní a účetní firma roku 2019: Již jste nominovali svého kandidáta?

Již podruhé se bude oceňovat nejlepší profesní účetní a také nejlepší účetní firma v České republice. 

Nominace na titul ÚČETNÍ ROKU 2019 a ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2019 mohou posílat jak široká veřejnost, tak zaměstnanci účetních firem, a to do 18. srpna 2019. 

Jaká kritéria by měli splňovat jednotliví kandidáti z řad fyzických i právnických osob a jakým způsobem je možné zasílat nominace? 

Vše potřebné se dozvíte na stránkách soutěže www.ucetni-roku.cz.

14. 5. 2019 — Nová interpretace NÚR I-39

Dne 15. dubna schválila NÚR novou interpretaci I-39 Inventarizační rozdíly u zásob a dlouhodobého majetku.

1. 5. 2019 — Účetní a účetní firma roku 2019

Dnes byl nominační fází zahájen další ročník soutěže "Účetní a účetní firma roku 2019". Pořadatele soutěže je společnost Wolters Kluwer ČR, a.s.odbornou záštitu poskytují Komora a Svaz účetních ČR. Předsedou odborné poroty je předseda Komory Ing. Vašek, Ph.D. Více o soutěži zde. Do 18. srpna lze podávat nominace do soutěže v kategorii jednotlivců i společností. Podrobnosti k nominacím zde. Slavnostní vyhlášení soutěže bude v prosinci.

15. 4. 2019 — Vyhodnocení veřejné konzultace ke koncepci nové účetní legislativy

Ministerstvo financí ČR dnes zveřejnilo dokument "Vyhodnocení veřejné konzultace k souhrnu koncepce nové účetní legislativy 2020 - 2030", která probíhala od konce listopadu 2018 do poloviny ledna 2019. Konzultace se zúčastnila řada subjektů vč. Komory (bylo zasláno celkem 205 podnětů a komentářů). V návaznosti na výstup z konzultace bude nyní MF ČR připravovat věcný záměr nového zákona o účetnictví. S dokumentem se můžete seznámit zde.

 

 

10. 4. 2019 — Bulletin KCÚ

Včera začala distribuce Bulletinu Komory č. 1/2019. Speciální vydání přináší stručné ohlédnutí dvacetiletím Komory. Případné nedoručení reklamujte na info@komora-ucetnich.cz. Elektronická verze je zde.

9. 4. 2019 — 20 let NÚR

Také NÚR si připomněla již dvacáté výročí založení. Slavnostní setkání se konalo minulý týden v Hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu ČR za účasti předsedy vlády ČR Andreje Babiše. Obrázky z akce si můžet prohlédnout zde.

8. 4. 2019 — Nová interpretace NÚR

Dne 25. února schválila NÚR novou interpretaci I-38 Zachycení prodeje podílu v dceřiném podniku v konsolidované účetní závěrce.

27. 3. 2019 — Připomínkové řízení

Ministerstvo financí odeslalo do připomínkového řízení návrh zákona, kterým se mění některé zákony v oblasti daní v souvislosti s implementací předpisů Evropské unie (zákony o daních z příjmů, o dDPH, spotřebních daních a o mezinárodní spolupráci při správě daní). Materiály zde. 

Připomínky můžete zaslat na info@komora-ucetnich.cz do 8. dubna 2019. Souhrnně zašleme na Ministerstvo financí.

25. 3. 2019 — Průzkum - interpretace NÚR

NÚR zveřejnila krátký průzkum k využívání jejich interpertací. Vyplnit můžete do 14. dubna. Děkujeme za spolupráci.

13. 3. 2019 — Nabídka zaměstnání

Společnost Český národní podnik s.r.o. (provozovatel obchodů Manafaktura) hledá vhodné kandidáty na pracovní pozici samostatný účetní (m/ž). Pracoviště v Praze.

25. 2. 2019 — Nabídky zaměstnání

Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i. vypsal výběrové řízení na pozici "samostatná/ý účetní". Příhlášky do 31. března 2019. Pracoviště v Praze. A nabídka na pozici hlavní účetní pro ERV Evropskou pojišťovnu, a.s. Pracoviště také v Praze.

8. 2. 2019 — Daňař & daňová firma roku - vyhlášení výsledků

Již IX. ročník soutěže "Daňař & daňová firma roku" byl včera v pražském hotelu International ukončen slavnostním vyhlášením výsledků za účasti ministryně financí Aleny Schillerové. Daňovými osobnostmi roku se stali Josef Baxa (předseda Nejvyššího správního soudu) za státní sféru a Ing. Nesrovnal za komerční sféru.  Titul "Daňař roku" v jednotlivých oblastech získali Petr Vondraš (DPH), Jana Jarešová (správa daní) a Hana Skalická (mezinárodní zdanění). Kompletní výsledková  listina je zde. Obrázky ze slavnostního galavečera zde.  Pořadatelem soutěže byla společnost Wolters Kluwer ČR, a.s. Mediálním partnerem také Komora certifikovaných účetních.

4. 1. 2019 — Daňař & daňová firma roku - hlasování končí

V pondělí 7. ledna je možno naposledy hlasovat v kategoriích "Daňař roku", "Daňová naděje", "Osobnost roku" a "Nejlepší lektor v daních" aktuálního ročníku soutěže "Daňař & daňová firma roku". Výsledky soutěže budou slavnostně vyhlášeny o měsíc později. Více o soutěži zde. Pořadatelem soutěže je společnost Společnost Wolters Kluwer ČR, a.s. Mediálním partnerem také Komora certifikovaných účetních.

                                                                                                    

2. 1. 2019 — Bulletin KCÚ

Dnes začala distribuce Bulletinu Komory č. 4/2018. Součástí je i Katalog akcí KCÚ na I. pol. 2019. Případné nedoručení reklamujte na info@komora-ucetnich.cz. Elektronická verze je zde.

31. 12. 2018 — Nabídka zaměstnání

Nabídka na pracovní pozici hlavní účetní pro společnost LIKOV s.r.o. Pracoviště v Kuřimi.

17. 12. 2018 — Daňař & daňová firma roku

V pátek 14. prosince odstartovala druhá fáze letošního ročníku soutěže "Daňař & daňová firma roku". Do 7. ledna 2019 můžete hlasovat v kategoriích "Daňař roku", "Daňová naděje", "Osobnost roku" a "Nejlepší lektor v daních" a i nadále posílat hlasy v kategoriích, kde neprobíhala nominační fáze. Více o soutěži zde. Pořadatelem soutěže je společnost Společnost Wolters Kluwer ČR, a.s. Mediálním partnerem také Komora certifikovaných účetních.

15. 12. 2018 — Tucet změn pro podnikatele 2019

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR oznamuje ke konci každého roku výčet a hodnocení nejvýznamnějších legislativních změn, které ovlivní v dalším období tuzemské podnikatele. Tradiční balíček letos zahrnuje dvanáct hlavních opatření státu s bezprostředním dopadem na rok 2019. Podrobněji zde.

12. 12. 2018 — Účetní roku zná vítěze

Letošní ročník soutěže "Účetní roku" , kterou pořádala společnost Společnost Wolters Kluwer ČR, a.s. pod odbornou garancí Komory a Svazu účetních ČR, zná vítěze. Včera proběhlo v pražském hotelu International slavnostní vyhlášení výsledků. A vavříny sbírali členové Komory. Účetní roku se stala Ing. Vladimíra Přibylová a "Účetní firmou roku" CESORG spol. s r.o. (Hradec Králové). V této kategorii se vyhlašovala první tři místa a Komora má díky UDAS Financial Service s.r.o. (Tachov) i místo druhé. GRATULUJEME!!! Generálním partnerem soutěže byla UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Obrázky ze slavnostního galavečera zde. Video zde.

LZ

< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5...45 | 46 |
Skočit na začátek