Novinky

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7...49 | 50 |

Strana 5 z 50, zobrazeno 20 záznamů z celkových 983, záznamy 81 až 100

17. 12. 2018 — Daňař & daňová firma roku

V pátek 14. prosince odstartovala druhá fáze letošního ročníku soutěže "Daňař & daňová firma roku". Do 7. ledna 2019 můžete hlasovat v kategoriích "Daňař roku", "Daňová naděje", "Osobnost roku" a "Nejlepší lektor v daních" a i nadále posílat hlasy v kategoriích, kde neprobíhala nominační fáze. Více o soutěži zde. Pořadatelem soutěže je společnost Společnost Wolters Kluwer ČR, a.s. Mediálním partnerem také Komora certifikovaných účetních.

15. 12. 2018 — Tucet změn pro podnikatele 2019

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR oznamuje ke konci každého roku výčet a hodnocení nejvýznamnějších legislativních změn, které ovlivní v dalším období tuzemské podnikatele. Tradiční balíček letos zahrnuje dvanáct hlavních opatření státu s bezprostředním dopadem na rok 2019. Podrobněji zde.

12. 12. 2018 — Účetní roku zná vítěze

Letošní ročník soutěže "Účetní roku" , kterou pořádala společnost Společnost Wolters Kluwer ČR, a.s. pod odbornou garancí Komory a Svazu účetních ČR, zná vítěze. Včera proběhlo v pražském hotelu International slavnostní vyhlášení výsledků. A vavříny sbírali členové Komory. Účetní roku se stala Ing. Vladimíra Přibylová a "Účetní firmou roku" CESORG spol. s r.o. (Hradec Králové). V této kategorii se vyhlašovala první tři místa a Komora má díky UDAS Financial Service s.r.o. (Tachov) i místo druhé. GRATULUJEME!!! Generálním partnerem soutěže byla UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Obrázky ze slavnostního galavečera zde. Video zde.

LZ

5. 12. 2018 — Nová prezidentka Svazu účetních ČR

Mgr. Ing. Králová (KCÚ) byla včera zvolena prezidentkou Svazu účetních ČR. Gratulujeme. Do výkonného výboru byli zvoleni i další členové KCÚ Mgr. Ing. Hejret a Ing. Smetana. Do revizní komise byl zvolen Ing. Píša a následně byl potvrzen předsedou.

LZ

22. 11. 2018 — Daňař & daňová firma roku - ukončení nominací

Ještě v pátek 23. listopadu do půlnoci můžete nominovat své favority ve čtyřech kategoriích letošního ročníku soutěže "Daňař & daňová firma roku", a to "Daňař roku", "Daňová naděje", "Osobnost roku" a "Nejlepší lektor v daních". Vlastní hlasování bude probíhat ve dnech
14. prosince až 7. ledna 2019. 
Více o soutěži zde. Pořadatelem soutěže je společnost Společnost Wolters Kluwer ČR, a.s. Mediálním partnerem také Komora certifikovaných účetních.

6. 11. 2018 — Daňař & daňová firma roku

O půlnoci z pondělí na úterý byl zahájen další ročník soutěže "Daňař & daňová firma roku". Do 23. listopadu probíhají nominace ve čtyřech kategoriích - "Daňař roku", "Daňová naděje", "Osobnost roku" a "Nejlepší lektor v daních" - vlastní hlasování bude zahájeno 14. prosince. Již nyní můžete hlasovat v kategoriích "Nejžádanější zaměstnavatel v daních" a "Nejvstřícnější územní pracoviště finančního úřadu".
Více o soutěži zde. Pořadatelem soutěže je společnost Společnost Wolters Kluwer ČR, a.s. Mediálním partnerem také Komora certifikovaných účetních.

2. 11. 2018 — Účetní roku

Letošní ročník soutěže "Účetní roku" , kterou pořádá společnost Společnost Wolters Kluwer ČR, a.s. pod odbornou garancí Komory a Svazu účetních ČR, spěje k závěru. Odborná porota již vybrala v průběhu října vítěze v obou kategoriích. Zůstanou však utajeni do  slavnostního vyhlášení soutěže dne 11. prosince. Generálním partnerem je UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

31. 10. 2018 — Připomínkové řízení

Ministerstvo financí odeslalo do připomínkového řízení návrh vyhlášky, kterou se mění vyhláška č. 419/2013 Sb., k provedení zákonného opatření Senátu o dani z nabytí nemovitých věcí, ve znění vyhlášky č. 127/2018 Sb. Veškeré podklady zde. 

Připomínky můžete zaslat na info@komora-ucetnich.cz do 7. listopadu 2018. Souhrnně zašleme na Ministerstvo financí.

22. 10. 2018 — Kalkulační vzorec ceny účetních služeb

Svaz účetních České republiky, z.s. prostřednictvím Výboru pro otázky účetní profese, provedl v roce 2016 průzkum za účelem zjištění tržní ceny externě poskytovaných účetních služeb – konkrétně služeb vedení finančního účetnictví, vedení daňové evidence a zpracování mzdové a personální evidence. Cílem bylo získat zejména povědomí o cenové úrovni poskytovaných služeb.
V návaznosti na průzkum sestavili členové Výboru 
kalkulační vzorec, s jehož pomocí si můžete nejen spočítat relevantní cenu své práce, ale získáte též podklad na obhajobu cenové politiky vůči klientům. Při výpočtu je třeba vzít v potaz nejenom vlastní náklady ve vztahu k fondu pracovní doby, ale přihlédnout též k rezervám pro případ nemoci či dovolené.

15. 10. 2018 — Bulletin KCÚ

Dnes začala distribuce Bulletinu Komory č. 3/2018. Případné nedoručení reklamujte na info@komora-ucetnich.cz. Elektronická verze je zde.

26. 9. 2018 — Účetní roku

Letošní ročník soutěže "Účetní roku" , kterou pořádá společnost Společnost Wolters Kluwer ČR, a.s. pod odbornou garancí Komory a Svazu účetních ČR, spěje do finále. Odborná porota vybrala v průběhu září sedm účastníků, kteří ve finále před porotu předstoupí. Slavnostní vyhlášení soutěže bude dne 11. prosince. Generálním partnerem je UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

28. 8. 2018 — Nabídka zaměstnání

Společnost CONECTIO Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta vhodné adepty na pozice "účetní" a "daňový specialista". Pracoviště v Praze.

16. 8. 2018 — Nabídka zaměstnání

Komora auditorů ČR vypsala výběrové řízení na pozici "metodik auditu a účetnictví".  Pracoviště v centru Prahy. Nabídky lze zasílat do 31. srpna 2018.

24. 7. 2018 — Nová Interpretace NÚR

Dne 14. května schválila NÚR novou interpretaci I-37 Časové rozlišování a cizí měna.  

29. 6. 2018 — Bulletin KCÚ

Dnes začala distribuce Bulletinu Komory č. 2/2018. Hlavním tématem čísla jsou kryptoměny. Přílohou Bulletinu je Katalog vzdělávacích akcí na období srpen 2018 - leden 2019 a také "Ročenka KCÚ 2017". Přiložen je také poukaz na využití služby "bezpečná zásilka". Případné nedoručení reklamujte na info@komora-ucetnich.cz. Elektronická verze je zde.

28. 5. 2018 — Nabídky zaměstnání

Nabídka na pracovní pozice samostatný/á účetní pro společnost PRAMACOM-HT, spol. s r.o. ˇa samostatný/á účetní pro Českou obec sokolskou. Pracoviště v Praze.

2. 5. 2018 — Účetní roku

Společnost Wolters Kluwer ČR, a.s. jako nový pořadatel obnovil po několika letech soutěž "Účetní roku". Generálním partnerem  je  UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., odbornou záštitu poskytují Svaz účetních ČR a Komora certifikovaných účetních. Do 31. července lze podávat nominace do soutěže v kategorii jednotlivců i společností. Podrobnosti k nominacím zde. Slavnostní vyhlášení soutěže bude v prosinci.

 

24. 4. 2018 — Nabídka zaměstnání

Nabídka na pracovní pozici finanční účetní (m/ž) pro společnost DCG Czech s.r.o. Pracoviště v Praze.

13. 4. 2018 — Nabídka zaměstnání

Akademie věd České republiky vypsala výběrové řízení na pozici samostatný odborný referent pro kontrolní činnost (m/ž). Pracoviště v Praze.

5. 4. 2018 — Mezinárodní účetní standardy pro veřejný sektor

Před pár dny byl odborné veřejnosti představen český překlad Mezinárodních účetních standardů pro veřejný sektor. Oba díly jsou volně ke stažení na internetových stránkách Nejvyššího kontrolního úřadu. Na překladu se podílel i předseda KCÚ Ing. Vašek, Ph.D. K překladu bylo též natočeno video.

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7...49 | 50 |
Skočit na začátek