Využijte partnerství s významnými vydavatelskými domy!

Wolters Kluwer

Wolters Kluwer je jedním z předních světových vydavatelů a poskytovatelů informačních produktů a služeb. Pro oblast účetnictví nabízí řadu produktů pokrývajících širokou problematiku účetnictví napříč všemi typy účetních jednotek, jako jsou odborné portály www.dauc.cz – Vše pro daňaře a účetní či www.praceamzda.cz a odborné časopisy Účetnictví v praxi, UNES – účetnictví neziskového sektoru, Práce a mzda, Daně a právo v praxi a Finanční, daňový a účetní bulletin. V rámci knižní produkce vydává širokou nabídku publikací, od praktických příruček až po komentáře ke stěžejním předpisům a jejich výklady. Více o společnosti zde.

Díky vzájemné spolupráci Komory a nakladatelství můžete získat publikace z nabídky Wolters Kluwer se slevou 15 %! Postup pro uplatnění slevy naleznete zde po přihlášení do členské sekce.

 

ANAG

Nakladatelská a vzdělávací společnost ANAG působí na českém trhu již od roku 1990 a patří bezesporu k firmám s nejdelší tradicí v oblasti pořádání odborných seminářů, vydávání odborných publikací a časopisů. Firma působí po celé České republice. Více o společnosti naleznete zde.

Díky vzájemné spolupráci Komory účetních a vydavatelství ANAG si můžete zakoupit tituly přímo prostřednictvím prolinků z aktuální nabídky.

 

Verlag Dashöfer

Nakladatelství Verlag Dashöfer je poskytovatelem odborných informací zaměřených na praxi. Uživatelé umí snadno aplikovat novinky při práci nejrůznějších profesí. Spektrum produktů nakladatelství zahrnuje odborné on-line knihovny, výuková videa, on-line publikace, software, odborné knihy a časopisy. Pod záštitou nakladatelství se rovněž pořádají odborné semináře, školení, konference, jak prezenční tak on-line.

Díky vzájemné spolupráci Komory certifikovaných účetních a nakladatelství můžete jako člen komory získat praktické publikace se slevou 10 – 20 %.

 

GRADA

Od svého vzniku je GRADA Publishing průkopníkem profesionalizace nakladatelů a nakladatelské činnosti v České a Slovenské republice. Svou roční nabídkou odborné literatury zaujímá nakladatelský dům GRADA 1. místo na českém a slovenském knižním trhu odborných publikací už od roku 1992. Nakladatelství produkuje ročně dlouhou řadu titulů ve více než 30 oborech a 120 edičních řadách. Představuje největší nabídku tištěných, ale i elektronických odborných titulů. Více o společnosti Grada najdete zde.

Díky spolupráci Komory účetních s tímto nakladatelským domem získáte jako člen KCÚ slevu 20% na nákup odborných publikací.

 

 

Skočit na začátek