Dotace na vzdělávání

Strana 1 z 1, zobrazeno 2 záznamů z celkových 2, záznamy 1 až 2

1. 4. 2020 — Probíhá vyhodnocení obdržených nabídek výběrového řízení

Kde se v současné době KCU nachází v souvislosti s obdrženou dotací „Vzdělávání jako základ profesionality“

V lednu 2020 výbor komory KCU zveřejnil zadávací dokumentaci k výběrovému řízení o veřejnou zakázku spolufinancovanou Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost pod názvem „Vzdělávání jako základ profesionality“. Z řadu členů KCU byla ustanovena hodnotící komise, jejichž členem je Vendula Pešková z výboru KCU, Jožka Homolka a Jaromír Hrazdíra z disciplinární komise. V současné době probíhá poslední stádium interního vyhodnocování obdržených nabídek. 

Snahou nás všech je uzavřít výběrové řízení během první poloviny dubna a využít naplno nastalou situaci k dalším úkonům, které je nutné provést po uzavření výběrového řízení a před samotným zahájením realizace školení jako je podepsání smluv, uskutečnění úvodních schůzek s výherci výběrového řízení, vyhotovení časového plán s konkrétními úkoly a zodpovědnými osobami, doladění vzdělávacích balíčků a oslovení členské základy s konkrétními balíčky.

Výbor KCU odhaduje, že první školení v rámci dotace „Vzdělávání jako základ profesionality“ by se mohlo uskutečnit v září 2020.

3. 7. 2020 — Workshopy k zapojení do projektů v rámci evropské dotace na vzdělávání

Pro společnosti, které by měli zájem vzdělávat své zaměstnance v kvalitních školeních v roce 2020 - 2022 a rádi by využili v dnešní složité době DOTOVANÉ VZDĚLÁVÁNÍ, pořádáme prostřednictvím partnera PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o. (výherce výběrového řízení vyhlášeném KCÚ) informační semináře, kde Vám budou představeny možnosti, výhody i nevýhody a podmínky zapojení do schválených projektů v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Termíny a program seminářů, vč. dalších informací naleznete zde.

ESF - Projekt „Vzdělávání jako základ profesionality“

počet stažení 346× , vytvořeno 2. 8. 2019

Skočit na začátek