Archiv akcí pro členy

Aqua víkend III.

Termín: 26.- 28.4.2019
Termín — bližší informace zahájení v pátek 16:30
Místo konání: Krkonoše, Benecko
Penzion DANA
Cena: 3450 Kč (3950 Kč)

Spojení

Penzion DANA, Benecko 194 (Krkonoše).

GPS 50.6730981N, 15.5516514E

Lektoři

Ing. Jolana Pražáková - bilanční účetní, absolventka Fakulty informatiky a statistiky na VŠE v Praze, členka výboru KCÚ

Mgr. Ivana Němečková - specialista pojištění profesní odpovědnosti ve společnosti RENOMIA, a. s.

 

Markéta Švíková  - lektorka aqua aerobiku, jógy

Program

Ing. Jolana Pražáková - Možnosti automatizace v účetní kanceláři, úskalí, archivace, průkaznost.

Mgr. Ivana Němečková„Rozsah činnosti účetního poradce z hlediska pojištění profesní odpovědnosti za újmy: Praxe versus zákonné oprávnění.“

  • Zákonný rozsah činnosti účetního poradce, který je předmětem pojištění profesní odpovědnosti za újmy, často neodpovídá činnostem, které účetní vykonává v praxi a které od něho očekávají jeho klienti. Účetní se tak mnohdy dostává do situace, kdy je nucen provádět úkony, které přesahují rámec zákonného oprávnění. Pochybení při takovýchto úkonech pak není pojištěno, i když má účetní sjednané pojištění profesní odpovědnosti za újmy. Jedním ze základních bodů workshopu je upozornění na tyto nesrovnalosti a možnosti, jak je řešit
  • Dále bude věnována pozornost exkluzivnímu produktu pojištění profesní odpovědnosti pro členy KCÚ, jeho rozsahu, srovnání s nabídkou obdobného pojištění dalších pojistitelů na českém trhu a možnosti pojistného krytí pro pochybení při zpracování a podání kontrolního hlášení.

Aqua aerobik - zahájení páteční odpolední lekcí - 16:30 hod., dále  v sobotu dopoledne, odpoledne a v neděli dopoledne. Ranní jóga v sobotu a v neděli. Posilovací cvičení v sobotu a v neděli.

AQUA AEROBIC je zábavné cvičení ve vodě využívající odpor a vztlak vody a účinně tak zvyšuje fyzickou zdatnost, redukuje váhu a tvaruje tělo. 

BŘIŠNÍ PEKÁČ - Lekce zaměřené na posilování hlubokých svalů, na celkové zpevnění těla, posílení břišních svalů (přímé, šikmé apod.) a na zpevnění pánevního dna.

JÓGA - Slovo jóga znamená spojení, sjednocení, rovnováhu a vyváženost. Je to systém tělesných cvičení a očistných technik, které pomáhají udržet tělo zdravé a v dobré kondici. Pomocí dechu učí jóga pracovat s jemnou energií – pránou.

 

Akce zahrnuta do KPV v rozsahu 2 hodin.

Přihlášky na akci posílejte na e-mail: pychova@komora-ucetnich.cz

Zahájení dne 26. dubna příjezd od 14:00 hod. - první cvičení od 16:30 hod., ukončení dne 28. dubna po obědě. 

Vložné zahrnuje cvičení, ubytování v dvoulůžkovém pokoji (přistýlka možná), stravování v rozsahu plné penze, parkovné, využití bazénu. Další služby - masáže, sauna za úplatu (případný zájem hlaste včas).
Skočit na začátek