Archiv akcí pro členy

Narozeninový brunch k 20. výročí KCÚ

Termín: 13. 4. 2019
Termín — bližší informace 12:00 - 17:00 hod.
Místo konání: Praha
Petřínské terasy
Cena: 0 Kč (1500 Kč)

Spojení

Restaurant Petřínské terasy, Petřínské sady 393, Praha 1 - Malá Strana (tram - zastávka Újezd nebo Hellichova, k restauraci pěšky nebo lze využít lanovku do zastávky Nebozízek).

Program

Hlavními sponzory jsou: ANAG, spol. s r. o.EKKONT Oslizlová, s.r.o. a Ing. Marcela Filipová.
Konání akce podpořili (podle abecedy):
Advanced Accounting, s.r.o., Ing. Zdenka Bekrová, Ivana Boučková, Edob s.r.o., EVROAUDIT COMPANY s.r.o., Finservis s.r.o., Ing. Jaromír Hrazdira, Mgr. Ing. Magdalena Králová, Ing. Dana Kryštofová, Ing. Lenka Křivánková, Rudolfa Kýčková, Ing. Květa Kyznarová, LVC, s.r.o., Ing. Jan Molín, Ph.D., Bc. Zuzana Muchová, Ing. Taťána Nováková,  Ing. Dana Pavelková, Ing. Šárka Pěničková, Ing. Petr Píša, planetlink k.s., Profi účto - daně s.r.o., Jana Procházková, PROSPEKO spol. s r.o., Ing. Vladimíra Přibylová, Ing. Světlana Roženská, SM-DATA, a.s., Ing. Eva Šarovská, Ing. Renáta Šlechtová, Ing. Daniela Šmajsová, Ing. Petra Špačková, Eva Špédlová, Ing. Blanka Špičková, TAX EXPERT s.r.o., Bc. Eva Vazdová, Ing. Jiřina Zalabáková.

Hlásit se můžete  zde. Přihlášky budou potvrzeny e-mailem. Upozorňujeme na omezenou kapacitu prostor.

Pro zájemce bude vypravena historická tramvaj, která bude odjíždět v 11:30 hod. ze zastávky Hradčanská (Praha 6, též metro A). Do tramvaje nebude možno přistoupit na jiné zastávce.

Omlouváme se, kapacita tramvaje je již naplněna !

Těšit se můžete také na vystoupení mažoretek "Panenky", otevření "Síně slávy KCÚ", narozeninový fotokoutek, a ...

Akce je zdarma. Za Váš případný dar či sponzorský příspěvek (prezentace na internetových stránkách) předem děkujeme. Budou použity k úhradě nákladů spojených s touto akcí i dalších, které ještě v letošním roce k výročí KCÚ připravujeme. Poskytnutí daru nebo sponzorského příspěvku, prosíme, označte na přihlášce.

Sponzoři s částkou nad 10 tis. Kč budou uvedeni na všech PR materiálech, s částkou 5 - 10 tis. Kč na pozvánce a internetových stránkách a s menší částkou na internetových stránkách.

 

Skočit na začátek