Archiv akcí pro členy

Souběžně se také koná:

XIX. Snídaně s Komorou o nefinančním výkaznictví

8:30 - 10:00 h
Praha
SmetanaQ (Smetanovo nábřeží 334/4 Praha 1)
[více informací]

XIX. Snídaně s Komorou o nefinančním výkaznictví

Termín: 22. 11. 2019
Termín — bližší informace 8:30 - 10:00
Místo konání: Praha
SmetanaQ (Smetanovo nábřeží 334/4 Praha 1)
Cena: 150 Kč (400 Kč)

Spojení

SmetanaQ - Smetanovo nábřeží 334/4, Praha 1 (www.smetanaq.cz)

Lektoři

doc. Ing. Jaroslav Wagner, Ph.D. - vedoucí Katedry manažerského účetnictví VŠE, lektor, autor odborných publikací

Ing. Petr Petera, Ph.D. - člen Katedry manažerského účetnictví VŠE, controller, konzultant v oblasti controllingu, autor odborných publikací

Program

Nefinanční výkaznictví a reporting

Cílem tohoto setkání je přiblížit nefinančního výkaznictví z hlediska jeho globálního kontextu i specifik uplatnění v České republice. Pozornost bude věnována vývoji problematiky s důrazem na klíčové organizace a jimi vydávané standardy (Global Reporting Initiative - GRI, International Integrated Reporting Council - IIRC). Stranou zájmu nezůstane ani zamyšlení nad přínosy (a případnými riziky) nefinančního výkaznictví z pohledu vykazujících podniků. Budou představeny příklady nefinančních výkazů a diskutovány jejich přednosti a nedostatky.

 

Hlásit se můžete zde. Úspěšné přihlášení bude automaticky potvrzeno po odeslání formuláře na stránce (nikoliv e-mailem).

Úhradu ceny (vložného) proveďte, prosím, na základě výzvy k platbě, kterou obdržíte na Váš email (s VS uvedeným na výzvě k platbě). Daňový doklad Vám bude zaslán do 15ti dnů od data uskutečnění zdanitelného plnění.

Skočit na začátek