Aktuální nabídka seminářů Komory

On-line: Účetní a daňové aktuality s Janem Molínem - Zima 2023

Termín: 30. 10. 2023 + 27. 11. 2023 + 8. 1. 2024
Termín — bližší informace 16:00 - 18:00
Místo konání: Online
Účastníci obdrží prolink
Cena: 1500 Kč (2500 Kč)
KPV: Akce zahrnuta do KPV v rozsahu 7 hodin

Spojení

Online forma

Lektoři

Ing. Jan Molín, Ph.D.

Daňový poradce a vysokoškolský učitel. Působí na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde je zástupcem vedoucího katedry finančního účetnictví a auditingu. Je členem Prezidia Komory daňových poradců České republiky, předsedou Etické komise Komory certifikovaných účetních a místopředsedou Metodické rady Svazu účetních. Zastupuje Svaz účetních v Národní účetní radě. Je zkušebním komisařem Komory daňových poradců České republiky a odborným porotcem soutěže Účetní roku. Praxi vykonává ve společnosti Ademia Consulting, s.r.o., zabývá se účetnictvím a daněmi podnikatelských subjektů.

Je autorem řady článků a odborných publikací. Dlouhodobě se věnuje přednáškové činnosti pro účetní, daňové poradce, auditory a další odbornou veřejnost. Je vítězem soutěže Daňař & daňová firma roku 2021 v kategorii Nejlepší lektor v daních a trojnásobným držitelem ocenění Pedagog roku na Fakultě financí a účetnictví VŠE v Praze.

Program

Pravidelně a po dávkách každý měsíc v rozsahu 2-3 hod vybrané účetní a daňové aktuality - změny v legislativě, výkladové diskuse, interpretace NÚR, koordinanční výbory, vládní programy aj. 
 
Obsah není předem dán, bude reflektovat oblasti, které jsou právě aktuálně diskutovány.
 
Lednové novinky budou výjimečně v rozsahu 3 hodiny.

 

* ceny jsou uvedeny bez DPH*

Prodejní cena pro jednotlivý blok dvouhodinového školení (říjen a listopad) je 600 CZK bez DPH pro členy KCÚ, pro nečleny je cena za jednotlivý dvouhodinový blok 800 CZK bez DPH.

Cena pouze za lednový tříhodinový blok je poté 1000 CZK bez DPH pro členy KCÚ, pro nečleny je cena za lednový blok 1500 CZK bez DPH.

V případě potřeby dalších informací nás kontaktujte, rádi Vám odpovíme.

Skočit na začátek