Archiv seminářů Komory

On-line: Účetní a daňové aktuality s Janem Molínem - Podzim 2022

Termín: 3.10+7.11+28.11.+2.1.2023
Termín — bližší informace 16:00 - 18:00
Místo konání: On-line Účastníci obdrží prolink, ***ceny jsou uvedeny bez DPH***
Cena: 1650 Kč (2500 Kč)
KPV: Akce zahrnuta do KPV v rozsahu 8 hodin

Spojení

On-line vysílání

Lektoři

Ing. Jan Molín, Ph.D.

Daňový poradce a vysokoškolský učitel. Působí na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde je zástupcem vedoucího katedry finančního účetnictví a auditingu. Je členem Prezidia Komory daňových poradců České republiky, předsedou Etické komise Komory certifikovaných účetních a místopředsedou Metodické rady Svazu účetních. Zastupuje Svaz účetních v Národní účetní radě. Je zkušebním komisařem Komory daňových poradců České republiky a odborným porotcem soutěže Účetní roku. Praxi vykonává ve společnosti Ademia Consulting, s.r.o., zabývá se účetnictvím a daněmi podnikatelských subjektů.

Je autorem řady článků a odborných publikací. Dlouhodobě se věnuje přednáškové činnosti pro účetní, daňové poradce, auditory a další odbornou veřejnost. Je vítězem soutěže Daňař & daňová firma roku 2021 v kategorii Nejlepší lektor v daních a trojnásobným držitelem ocenění Pedagog roku na Fakultě financí a účetnictví VŠE v Praze.

Program

Pravidelně a po dávkách každý měsíc v rozsahu 2 hod vybrané účetní a daňové aktuality - změny v legislativě, výkladové diskuse, interpretace NÚR, koordinanční výbory, vládní programy aj. 
 
Obsah není předem dán, bude reflektovat oblasti, které jsou právě aktuálně diskutovány.

V případě potřeby dalších informací nás kontaktujte, rádi Vám odpovíme.

Prodejní cena pro jednotlivý blok školení je 600 CZK bez DPH pro členy KCÚ. 

Skočit na začátek