Archiv seminářů Komory

Konference Digitalizace pracovněprávní agendy, personální management a digitální firma 2023

Termín: 12. 10. 2023
Termín — bližší informace 9:00 - 17:00
Místo konání: Praha
Grandium Hotel Prague, Politických vězňů 913/12, Praha 1
Cena: 4000 Kč (5092 Kč)
KPV: Akce zahrnuta do KPV v rozsahu 0 hodin

Spojení

Grandium Hotel Prague, Politických vězňů 913/12, Praha 1 či on-line na Youtube

Lektoři

Vše o přednášejících na: https://www.kursy.cz/digipam/

Program

Digitalizace a využití umělé inteligence v personálním řízení – jde o hrozbu, nebo příležitost? Povedou technologie k zefektivnění pracovních procesů a umožní personalistům a manažerům získat více času na osobní setkávání se zaměstnanci a řešení zásadních otázek? Anebo jejich využívání povede ke ztrátě osobního přístupu, omezení vzájemných kontaktů a k narušení firemní kultury?

Odpovědi nabídne další ročník konference Digitalizace pracovněprávní agendy. Představíme Vám aktuální trendy a seznámíme s nejnovějšími technologickými  nástroji, jejichž využití může zefektivnit personální procesy ve Vaší firmě. Přiblížíme, jakým způsobem podpoří digitalizaci novela zákoníku práce.

Přijďte si vyslechnout zajímavé přednášky, inspirovat se příklady firem, které jsou ve využití technologií o krok napřed, a seznámit se s technologickými novinkami. Můžete sdílet své zkušenosti, získat odpovědi na Vaše otázky a navázat cenné kontakty s odborníky na AI a digitalizaci.

Poznámky:

***ceny jsou uvedeny bez DPH***

Ceny jsou uvedeny v případě prezenčního přihlášení, on-line verze je pro členy za 5000,- Kč bez DPH, pro nečleny 5990,-Kč bez DPH.

Přihlášení na on-line verzi akce je nutné uvést do poznámky v přihlášce, přihlášky bez poznámky budou evidované jako přihlášky na prezenční akci.

V případě potřeby dalších informací nás kontaktujte, rádi Vám odpovíme.

Skočit na začátek