Archiv seminářů Komory

XLVIII. Snídaně s Komorou - "Nová účetní legislativa – diskuze k vybraným oblastem z připravované vyhlášky pro podnikatelské účetní jednotky a několik bonusů navíc"

Termín: 26. 6. 2024
Termín — bližší informace 8:30 - 10:30
Místo konání: Praha
Vinohradská 2022/125 či online
Cena: × (200 Kč)
KPV: Akce zahrnuta do KPV v rozsahu 2 hodin

Spojení

Prezenčně v sídle Komory (Vinohradská 2022/125, 130 00 Praha 3) i online.

VAŠI PREFEROVANOU FORMU ÚČASTI UVÁDĚJTE PROSÍM DO POZNÁMKY V PŘIHLÁŠCE. Přihlášky bez poznámky budou automaticky evidovány jako přihlášky na online verzi semináře.

Lektoři

Ing. et Ing. Jáchym Lukeš, PhD.

V současné době působí na Ministerstvu financí ČR jako vedoucí oddělení Účetnictví, odbor Účetnictví, oceňování a související odborné profese, kde se věnuje primárně přípravě nové účetní legislativy.

Dále působí na Vysoké škole ekonomické v Praze jako odborný asistent na Katedře finančního účetnictví a auditingu. Na katedře se podílí na výuce bakalářských i magisterských kurzů a výzkumu v oblasti účetnictví, zdanění, přeměn obchodních společností či IFRS. Je autorem řady článků a odborných publikací. V květnu 2023 byl jmenován do Redakční rady Bulletinu Komory daňových poradců ČR. Je garantem a přednášejícím v rámci systému průběžného vzdělávání zaměstnanců Finanční správy.

Program

Navazujeme na tradici setkání se zajímavými osobnostmi, tentokráte máme možnost se setkat s Ing. et Ing. Jáchymem Lukešem, PhD.  – vedoucím oddělení účetnictví MFČR. Snídaně bude probíhat formou diskuze, a možná se dozvíme i nějaké perličky ze zákulisí.

Poznámky:

Online verze Snídaně je pro členy KCÚ bez dalších poplatků, poplatek za prezenční účast činí 200,- Kč.

Uzávěrka přihlášek pro prezenční účast je v pátek 21.6.2024.

Uzávěrka přihlášek pro včasné rozesílání Teams linku na připojení na on-line seminář je v pondělí 24.06.2024 v 18 hodin.

Skočit na začátek