Archiv seminářů Komory

Osobnostní rozvoj (sebepoznání, work and life balance, zvládání stresu a zátěže, atd.)

Termín: 7. - 14. 9. 2013
Termín — bližší informace odjezd dne 6. září
Místo konání: Pokrivenik - Gdinj
Hotel Timun (ostrov Hvar, Chorvatsko)
Cena: 7950 Kč (8950 Kč)
KPV: Akce zahrnuta do KPV v rozsahu 24 hodin

Spojení

Gdinj (ostrov Hvar) - hotel Timun (obrázky zde). Hotel se nachází v zátoce Pokrivenik hned u mořského břehu.

Lektoři

PhDr. Lenka Kolajová - odborná poradkyně, lektorka a koučka manažerských a sociálních dovedností.

Program

  • sebepoznání - hlubší pochopení sebe sama, nastavení a podpoření svých "funkčních" mechanismů a eleminace "nefunkčních" neadekvátních stereotypů v chování a jednání, psychologické typologie na sebepoznání a poznání jiných,
  • work and life balance - rovnováha mezi prací a soukromím - umět zachovávat životní harmonii a stabilitu téměř nikdo neumí - inspirace, jak na to...,
  • image - jak vypadat, aby se cítil člověk dobře, jak podpořit a zdůraznit to krásné a eleminovat své nedostatky,
  • zvládání stresu a zátěže - správné hospodaření se svými silami, umění dobíjet své "baterie", včas předejít syndromu vyhoření, naučit se rozpoznávat příznaky stresu a poradit si s odreagováním, identifikace stresorů, první pomoc při aktutním stresu, druhá pomoc při stresu,
  • vztahové strategie jednání - umění volit rozmanité způsoby jednání podle dané situace, schopnost včas posoudit potenciální zisky a ztráty, umění rozpoznat manipulaci, druhy manipulátorů, jak se nenechat zmanipulovat, účinná obrana.

Případně jiná témata z oblasti komunikačních dovedností či řešení konfliktních situací podle dohody účastníků a časových možností.

Součástí výkladu samozřejmě praktické příklady a aplikace do každodenního života, psychotesty, modelové situace.

Možnost individuálního poradenství.

 

AKCE JE OBSAZENA !

Zahrnuto do KPV v rozsahu 24 hodin.

Vložné zahrnuje: přednášky, podkladové materiály, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (cena podle typu pokoje - upřesnit do přihlášky, výhled do parku 7 450,- Kč), polopenzi, pobytovou taxu. 
Pozn.: klimatizace jest pouze v pokojích ve druhém patře - je třeba uvést v přihlášce (hradí se na místě), též je možno dokoupit obědy.
Parkování u hotelu.
 
Doprava busem: cena cca 2 300,- Kč. Odjezd dne 6. září odpoledne, příjezd dne 15. září. Cena, místa a časy odjezdu budou upřesněny.
 
Storno: bezplatné  do  30  dnů  před  odjezdem, ve  výši  50 %  od 29 do 10 dnů, ve výši 75 % od 9 dnů do 4 dnů, ve výši 100 % od 3 dnů.
 
Podrobné informace Vám rádi sdělíme na tel. čísle (+420) 603 153 473, popř. zašlete svůj dotaz na info@komora-ucetnich.cz. Pořádáno ve spolupráci s CK Novalja.
Skočit na začátek